מי אני?

שמי אלון לאופמן,

אני בודק פוליגרף ודובר האיגוד הישראלי לבודקי פוליגרף ממוחשב, בעל תעודת הוקרה באיגוד הפוליגרף האירופאי. בנוסף לכך, אני מומחה לניתוח פסיכולוגי של הבעות פנים ושפת גוף לפי שיטתו של פרופ' פול אקמן (מיקרו הבעות פנים, אונ' אוקספורד). הרצאתי על שפת גוף ומשמעותיה השונות, שיטות חקירה וחקירות, תשאול פוליגרף, חקירת האמת ובתחומי עניין הנמצאים בתוך העולם הזה. מעבר לכך, הדרכתי גם גופים פוליטיים, ממשלתיים, ארגוני עסקים גדולים, משרדי עורכי דין נחשבים והעברתי גם סדנאות במישור הבין אישי. ההרצאות הללו התרחשו בארץ ובחו"ל.

אני מעביר סדנאות בנושאים נרחבים, ביניהם:

  • מה מלמדת שפת הגוף של מי שיושב מולי?
  • איך להשתמש במאפיינים של שפת הגוף, על מנת להסיק לגבי אופי, נטיה ורגשות?
  • ניתוח נאומים ומופעים של פוליטיקאים בתקשורת.

הפוליגרף האנושי

השנים ארוכות של פעילות חקירות והדרכת חוקרים שעברתי והעברתי מהוות כיום תשתית לסל רחב של שירותים במגוון יישומים הנשענים על תשאול פוליגרף והכרת שפת הגוף.

אני מעביר הדרכות לפוליטיקאים, פקידי שירות, אנשי מכירות, ומוקדים פרוטנאליים. בנוסף לכך, אני מדריך ארגונים בנוגע לבניית מערכי הדרכה המותאמים לאופי פעילות וכן מספק שירותי תשאול בפוליגרף – לעו"ד, גופים מסחריים פרטיים ועוד.

ידע הוא כוח.

הכרת שפת הגוף משפרת את סיכוייו של מי ששולט בידע הזה. בעידן מהיר של מדיה חברתית, "Big Data" וניתוח אנליטי באמצעות אלגוריתמים מתוחכמים, עסקים עדיין מנוהלים על ידי בני אדם. ולכל בני האדם ישנה שפה משותפת אחת, אותה אי אפשר להסתיר, לעוות או להסוות – זוהי שפת הגוף.

שפת גוף מאפשרת לנו ללמוד ולהבין לעומק מי האדם הניצב מולנו ולהסיק מכך לתחומים רלוונטיים כמו:

בדיקת פוליגרף אלון לאופמן
דילוג לתוכן