פוליגרף Limestone

פוליגרף Limestone מציעה שירותים שונים ומגוונים של בדיקות פוליגרף.

כיום, אני הספק המורשה היחידי של מערכת פוליגרף זו. משום כך, יצרתי עמוד זה, כדי לאגד את כל הפרטים על המערכת ועל השירות שלי. 

כמה פרטים על חברת Limestone ועל המוצר שבעזרתו אני מתשאל את הנבדקים.

Limestone היא ספקית תוכנה ומכשורים המתמקדת בעיקר באיסוף מידע על פסיכולוגיה אנושית. מנגנוני הערכת האמינות שלהם מובילות את תעשית הפוליגרף בעולם. מערכות Limestone מוכרות כיוקרתית, חדשנית ואמידות מאוד.

אני מוכר את ה Polygraph Pro Suite – מוצר המשלב בתוכו הרבה מאוד טכנולוגיות שונות של Limestone ודרישות של בודקי פוליגרף מנוסים ומוסמכים. המוצרים נותנים חוויה מעולה למשתמש עם דיוק טוב. פוליגרף Limestone מומלץ על ידי בקרי איכות רבים.

כמובן שלכל מכשיר המחובר למחשב יש דרישות מסוימות, ואנחנו כן רוצים לראות את המבנה הטכני המדויק. בשביל למצוא פירוט מלא לגבי הדברים הללו, ניתן ללחוץ כאן. במסמך שם יש גם הוראות הפעלה נוספות ופרטים יותר מפורטים על המערכת.

המכשיר כולל Paragon איכותי, DataPac_USB עם חיבורים מוזהבים וחיבורי פוליפרופילן אשר עמדו במבחני אמינות מרובים. יש חישני תזוזה המתריעים על מיקום התנועה ומהיכן היא באה במדויק.

החומרה ידידותית מאוד למשתמש, כי שם לכל לחצן יש משמעות פשוטה. זה חוסך זמן, וחוסך תסבוכים מיותרים בזמן הבדיקה. זאת ועוד, יש מכשיר הבודק אם כל המערכת מתפקדת כראוי בזמן אמת. ככה יודעים אם הבדיקה שלנו השתבשה.

כל המרכיבים הללו נותנים לנו מערכת מאוד טובה. כפי שציינתי קודם, אני הוא הספק היחידי של הפוליגרף הזה, ניתן לראות את טופס אישור הספק – כאן. אוכל לספק לכם גם פתרונות טכנים של פוליגרף Limestone וגם תמיכה נוספת.

המוצר הראשון של הפוליגרף הזה הוצע לראשונה למכירה ב2003 ומאז התקיימו אין ספור עדכוני גירסאות. אם הוא נמכר גם היום בכמויות רבות, זה מדגיש את האמינות הגבוהה, התפעול הפשוט והאיכות שלו מאוד גבוהה. הרבה מאוד בוחני פוליגרף משתמשים במערכת הזאת מסביב לעולם, והיא נחשבת ליעילה ביותר.

החברה Limestone Tech היא חברה קנדית הממוקמת באונטריו, קנדה, ומוכרת מאוד בקרב חברות וסוכנויות אמריקאיות. כל המוצרים שהיא מוציאה יכולים להיות משומשים לצרכים מאוד מגוונים.

"החברה מיועדת למכונות פוליגרף חדשניות, כשהיא גם מייצרת מוצרים באיכות גבוהה באופן קבוע במחירים לכל כיס".

דילוג לתוכן